Puslapio blog‘as: patarimai, kurie padės tau iškilti!

Blog‘o rašymas yra neatsiejama kiekvieno verslo dalis. Na, bent jau to verslo, kuris save yra visiškai arba dalinai yra perkėlęs į virtualią erdvę. Žinoma, daugelis samdosi specialistus, kadangi tik tokiu atveju pavyksta džiaugtis kokybišku turiniu, kuris, žinoma, tarnaus Jums kaip sėkminga prekybinė priemonė.

Tinklaraštis, tiesa, naudingas ir dėl SEO, ir dėl informacijos pateikimo, taip pat, klientams pateikiamas aktualus turinys, kuris gali paskatinti juos grįžti. Galiausiai, kinta tendencijos ir taisyklės, tad domėtis jomis – būtina.

Kas yra tinklaraščio įrašas?

Pirmiausia reikia suprasti – kas yra blog’as. Juk tai ne žurnalistinis straipsnis, tačiau dalinai su tuo yra susijęs. Tai ne prekės aprašymas, tačiau – ir to svarbi dalis. Galima sakyti, kad blog‘as apima labai daug skirtingų komponentų ir sujungdamas visus į vieną – padeda pasiekti našių rezultatų, kurie, šiuo atveju, yra susiję ne tik su pardavimais, tačiau taip pat ir verslo vardo reputacijos gerinimu.

Taip pat reikia nepamiršti, kad tinklaraščio įrašas gali būti pateikiamas ir vizualiniais būdais. Pavyzdžiui – nuotraukomis, infografikais, video. Tik reikia žinoti – ką norite pasakyti ir tuo pačiu imtis atitinkamų priemonių, kurios tai TINKAMAI pasako.

Kaip rašyti blog’o įrašą?

Taisyklių yra daug, visos jos labai skirtingos. Aptarsime kelias, kurios galbūt gali būti vadinamos pačiomis svarbiausiomis. Žinoma, tinklaraščio rašymas reikalauja praktikos, tačiau jos skyrus - rezultatas bus.

  1.     Labai svarbu pažinti savo auditoriją. Pagal tai galima imtis atitinkamų priemonių, kurios padeda pasiekti norimus rezultatus. Šiuo atveju tai yra ir tinkamas formatas ir tuo pačiu atitinkamas turinys.
  2.     Rinkitės aktualias temas, kadangi tik tokiu atveju pavyks į savo pusę patraukti kuo daugiau skaitytojų. Žinoma, kartais sunku pasiūlyti žmonėms vis kažko naujo ir tuo pačiu vis kažko aktualaus. Tačiau sekus tendencijas ir tuo pačiu tinkamai analizavus savo klientus – tai nebus per sudėtinga.
  3.     Rašykite reguliariai. Tokiu atveju padidinsite savo auditoriją ir tuo pačiu išlaikysite tuos skaitytojus, kurie jau yra Jūsų rate.
  4.     Skelbkite įrašus socialiniuose tinkluose. Dažniausiai tai yra pats paprasčiausias būdas pasiekti žmones, kurie jiems gali būti įdomūs. Žinoma, pasieksite tik tokiu atveju, jeigu socialiniai tinklai bus aktyvūs.

Tinkamo domeno pasirinkimas

Jeigu turite elektroninę prekybos vietą ir norite, kad joje nebūtų blog‘o – tokiu atveju siūlome WordPress kurti atskirus puslapius, kuriuose galima rašyti aktualia tema. Kuriant puslapius geriausia yra naudotis WordPress sistema, kadangi jos valdymas – paprastas ir patogus. Tuo pačiu – reikalingas ir tinkamas domenas, kuris geriausiai reprezentuoja pateikiamą turinį. Ne visada verslo vardas yra geriausias pasirinkimas.

Tinkama TVS

Platus turinio valdymo sistemų pasirinkimas skatina daugiau dėmesio skirti konkrečiam sprendimui. Kaip jau minėjome – WordPress yra patogiausias pasirinkimas. Tačiau rinktis – neskubėkite. Kuo daugiau poreikių turite ir kuo daugiau funkcijų reikia - tuo tikresnis turite būti dėl pasirinkimo.