Patarimai, kurie padės padidinti Facebook puslapių sekėjų skaičių

Nors apie facebook kalbama iš labai skirtingų perspektyvų, tačiau visgi liekama prieš to, kad šis socialinis tinklas vistiek yra pats populiariausias visame pasaulyje ir kad kiekvienas inovatyvus verslas turėtų naudotis jo paslaugomis. Net ir šiais laikais, kai egzistuoja platus kitų socialinių tinklų pasirinkimas, Facebook vis dar augina, didina savo auditoriją.

Jos populiarumas nulemia ir tai, kad verslininkai savo prekes ir paslaugas reklamuoja šiame mobiliame tinkle. Natūralu, kad jis yra pripažįstamas kaip vienas patraukliausių būdų užsiauginti auditoriją. Visgi, jos auginimas nėra labai paprastas. Jeigu tai būtų taip elementaru – daugelis būtų sėkmingais verslininkais.

Jūsų dėmesiui nurodysime kelis patarimus, kurie pagerins Jūsų socialinio tinklo sekėjų auginimo mastus.

Facebook reklamos pirkimas

Kai kurie vis dar bando kurti Facebook puslapių socialinį turinį be mokamos reklamos, tačiau neįvertina to, kad šiais laikais tai yra paprasčiausiai neįmanoma. Tiesiog visi reklamuojasi ir pranokti konkurentus, kurie kiekvieną mėnesį reklamai paskiria porą šimtų eurų – bus labai sunku, gali atrodyti, kad net neįmanoma. Ir tikrai taip. Juk investuojama reklama gali labai sėkmingai atsipirkti. Svarbiausia yra mokėti nustatyti tinkamus parametrus, kad kiekvienas investuotas centas duotų naudos.

Pakvieskite pamėgti žmonės Jūsų puslapį

Kiekvieną kartą, kai tik žmogus, kuris dar neseka Jūsų, paspaudžia like ant Jūsų nuotraukos, video arba įrašo  – Jūs galite jį pakviesti pamėgti Jūsų puslapį. Ir tai daryti tikrai verta. Kadangi tikėtina, jog žmogui patiks visas Jūsų turinys, o ne tik vienas konkretus postas. Kviesdami jį – suteiksite naudos ne tik sau, tačiau, tikėtina, ir jam.

Virusinis turinys

Geriausias turinys yra tas, kuris sklinda internete be jokių pastangų. Nors yra daug galimybių ir daug skirtingų idėjų, tačiau vienareikšmiškai galime pasakyti, kad dažniausiai labiausiai pasiteisina juokingas turinys, kokie nors šmaikštūs video ir panašiai. Tokiu atveju nuotraukos arba video sklinda be organizatorių pastangų, o štai tokia reklama yra pati geriausia.

Stebinkite savo klientus dovanomis

Žinoma, tuo pačiu reikia padovanoti savo produkcijos, savo paslaugas, kadangi tai prireikia daug naujų patiktukų, o štai to mes ir siekiame. Žinoma, įvertinkite savo galimybes, kadangi labai dažnai verslai nori dovanoti, tačiau kai ateina laikas išsiųsti dovaną – ją paprasčiausiai pasilieka sau. Patikėkite, tikrai niekas nemėgsta nesąžiningo verslo ir taip labai paprastai sugadinsite savo reputaciją.

Kitos galimybės

Jeigu siunčiate naujienšlaiškį – tokiu atveju jame būtinai paminėkite, kad jus galima sekti ir socialiniame tinkle Facebook. Jeigu turite Instagram, tokiu atveju ten irgi labai naudinga informuoti, kad egzistuoja daugiau tinklų, kur reguliariai atnaujinama informacija. Akivaizdu, kad galimybių daug ir visos jos labai skirtingos, tad pagal savo poreikius pasirinkite Jums labiausiai tinkamą variantą, tačiau nepamirškite, kad viskas turi būti pateikta patraukliai.

Facebook live funkcija

Tikrai ne visi yra užtektinai drąsūs, kad galėtų sau leisti kalbėti tiesiogiai prieš kamerą, tačiau išbandyti ši funkciją tikrai verta, kadangi pamačius jos naudą galbūt nuspręsite ja naudotis ir toliau. Žinoma, reikia žinoti ką pasakyti, susidaryti detalų planą, kadangi eksperimentai ne visada pasiteisina, o verslui labai svarbu išlaikyti gerą savo reputaciją.

Partnerystė su influenceriais

Visi puikiai žino, mato ir girdi, kad influenceriu marketingas yra puikus pasirinkimas. Kai kurie klaidingai galvoja, kad tokių reklamas teikiančių asmenų paslaugos yra labai brangios. Nebūtinai. Žinoma, daugiausia sekėjų turinčios žvaigždės dažnai nekukliai įvertina savo įkainius, tačiau galima rasti daug nišinių turinio kūrėjų, kurių paslaugos yra gana pigios ir kurių nauda tikrai akivaizdi. Svarbiausia yra mokėti pasirinkti.

Greta šių visų patarimų norime akcentuoti, kad svarbiausia yra kokybiškas turinio kūrimas. Jeigu jo nebus – tuomet net ir pačios geriausios priemonės nepadės Jums išlaikyti savo sekėjų.