Nemokami virtualūs kursai: sąrašas, kuris padės Jums tobulėti!

„Mokymasis – kasdienybės dalis“. Šiais laikais tai akcentuojama ypač dažnai, kadangi stengiantis spėti su šiuolaikinio gyvenimo tempu, darbo rinka bei atsiveriančiomis galimybėmis – reguliarus savo žinių atnaujinimas yra būtinas. Moodle – ypač patogi nuotolinio mokymosi platforma. Daugelis kursus organizuojančių specialistų ja naudojasi, kadangi galimybės labai plačios ir tai padeda susirasti konkrečiam lektoriui tinkamiausią mokymosi būdą.

Visgi, ne visada pavyksta rasti tokią kursų pasiūlą, kurios ieškote. Juolab, kartais norisi mokytis iš pasaulyje pripažintų lektorių, kurių žinios – ilgametės ir patvirtintos. Žingeidžiausiems pateikiame internetinių puslapių sąrašą, kuriame galite pasisemti naujų žinių nemokamai.

OPEN CULTURE

Platus kursų pasirinkimas tiems, kurie nori mokytis. Šiuo metu galima rasti beveik 800 įvairiausių kursų ir skaičius vis auga, tad norintys mokytis neturės jokių sienų. Svarbiausia, kad lektoriai – pasaulinių universitetų dėstytojai, kurie tikrai puikiai išmano konkrečias sritis, tad klausydami pranešimų galite būti tikras, kad gaunate tikrai vertingą informaciją, kuri daugiausia orientuota į humanitarinius bei meninius, socialinius mokslus. Visgi, augant kursų pasirinkimui tuo pačiu plečiasi ir temos, tad galbūt rasite tai, kas Jums domina ir į ką verta pagilinti žinias. Visas puslapis – labai aiškus, tad užsukus tikrai nekils klausimų ir nesunkiai rasite tai, kas Jus domina.

OPEN EDUCATION DATABASE

Tai bene pati garsiausia kursus talpinanti sistema, kuri gali pasiūlyti ypač daug mokymų labai skirtingomis temomis, skirtingo lygio lektorių ir skirtingo sudėtingumo informaciją. Būtent čia galima rasti ne tik pateikiamus kursus, tačiau ir puslapius, kuriuose vienijami kursai susiję pagal tam tikrą tematiką. Skirtingi pasiūlymai skiriasi ne tik savo temomis, tačiau ir pačių kursų intensyvumu bei kiek laiko bus dirbama prie konkrečios temos. Nuostabiausia ir patogiausia, kad mokysitės ne tik skaitydami, tačiau ir žiūrėdami filmukus, klausydami, vertindami ir patys kursdami. Tokiu atveju mokymasis tikrai taps ne darbu, tačiau malonumu.

COURSERA

Šiame puslapyje rasite ne nuorodas į konkrečius puslapius, kuriuose gama rasti mokymų, tačiau jau pačius kursus, kurie atvers galimybes gilinti savo žinias konkrečioje srityje. Vėlgi, pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas ras tai, kas jį domina. Galima pasidžiaugti ne tik labai plačiu kursų pasirinkimu. Tačiau ir tai, kad suteikiama labai patogi mokymosi sistema, kuri padeda aiškiai pamatyti, kiek medžiagos jau pradėjote, kiek žmonių mokosi kartu su jumis, galiausiai, kokią programą reikės praeiti. Tai padeda žmogui paprasčiau planuoti savo laiką. Juk net ir mokantis internetu tai yra labai svarbu. Galima pasidžiaugti ir labai aukštos kokybės kursų medžiaga, kadangi ją ruošia geriausi pasaulio dėstytojai. Tiesa, ne visi kursai nemokami, tad kartais siekiant žinių gali tekti patuštinti kišenę.

ACADEMIC EARTH

Dar viena puiki vieta įgauti daugiau kompetencijų. Būtent čia galima rasti Jeilio, Stenfordo, Kembridžo universitetų dėstytojų sukurtus kursus, kurie padės pagilinti žinias skirtingose sferose. Didžioji dalis kursų pateikiami video medžiaga, tad galėsite mokytis ir tuo pačiu metu atlikti kitus darbus. Sutaupysite daug laiko ir įgausite daug naujų žinių!

Mokymasis internetu – šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis. Štai todėl Moodle taip greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje ir  tapo ypač patraukliu pasirinkimu. Vedate kursus ir mes Jus sudominome? Susisiekite ir išbandykite nemokamai!