Moodle pagalba mažam ir vidutiniam verslui: privalumai

Kiekvienas atsakingas verslas privalo rūpintis savo darbuotojų motyvacijos kėlimu, profesinės srities gerinimu, tobulinimu bei komandos formavimu. Šiais laikais globalizacijos sukelti pokyčiai bei aktyvus darbo rinkos kismas skatina nuolatinį tobulėjimą, naujos informacijos įsisavinimą, kuriuo turi pasirūpinti darbdaviai. Ekonomiškiausias ir lengviausiai įvertinamas mokymo būdas – Moodle sistema, kuri padeda paprastai valdyti mažą bei vidutinį verslą.

Galimybė geriau pažinti paslaugas bei produktus

Nuolatos pildomas prekių bei paslaugų katalogas reikalauja išsamaus darbuotojo atsidavimo siekiant geriau suprasti siūlomą produkciją. Naudojant Moodle sistemą galima kurti specializuotus testus apie tam tikrą paslaugą. Mokymosi metu paprasčiau susipažinti su siūlomais gaminiais. Juolab, lengvai pavyks supažindinti visą komandą neskiriant atskiros medžiagos kiekvienam darbuotojui. Geras savo paslaugos bei prekės išmanymas neabejotinai padidins pardavimus, padės klientams susipažinti su Jūsų pasiūlymais, sukurti atsakingos įmonės įvaizdį.

Mokymosi medžiagos sisteminimas

Nors mokymuisi skirta medžiaga kinta, visgi, jos laikymas duomenų bazėse yra būtinas. Svarbu ne tik ją turėti vienoje vietoje, tačiau ir greitai surasti tai, ko ieškote. Chaosas labai dažnai apsunkina paieškas. Tai aktualu ne tik įmonės savininkams, kurie nori sekti savo įmonės pokyčius, tačiau ir darbuotojams, kurie gali greitai surasti ieškomą informaciją. Moodle sistema padeda ne tik suklasifikuoti info, tačiau ir, esant poreikiui, ją labai gretai surasti.

Darbuotojų plėtros galimybės

Kiekvieno darbuotojo tempas yra labai skirtingas ir net jeigu jie dirba toje pačioje sferoje – individualus mokymasis per daug neskubinant garantuoja ir kur kas geresnį naujos informacijos įsisavinimą. Vienoda medžiaga padeda mokytis savo tempu ir tuo pačiu stebėti darbuotojų progresą. Tuo pačiu tai ir kur kas paprastesnis našumo stebėjimas. Nepamirškite, kad motyvuotus darbuotojus būtina skatinti.

Aptarnavimo gerinimas

Jeigu darbuotojai nėra tinkamai apmokyti, tai, be abejo, trukdys ir tikslingam jų funkcijoms atlikimui. Jeigu darbuotojai po ranka turės visą reikalingą informaciją, greitai ją suras – tokiu atveju mokės tinkamai pasinaudoti. Nesitenkinkite žemiausiu standartu, kai galima darbuotojams suteikti pigias, tačiau labai atviras mokymosi galimybes. Juolab, Moodle sistema suteikia galimybę darbuotojams patogiai tarpusavyje bendrauti, greitai spręsti iškilusias problemas. O tai neatsiejama ir nuo glaudžios, bendro tikslo vedinos komandos puoselėjimo.

Ekonomiška, pigu ir paprasta. Tai, ko ieško kiekvienas verslas

Suprantama, kad kiekvieno verslo tikslas yra uždirbti daugiau nei išleisti, tad net ir investuojant į darbuotojų mokymus stengiamasi sutaupyti. Moodle, šiuo atveju, geriausia sistema, kadangi lyginant su kitomis medžiagos pateikimo platformomis bei būdais – kainuoja pigiau, juolab, gana paprasta įvertinti naudą. Brošiūrų ir informacinių lankstinukų spausdinimas yra ne tik ne ekonomiškas, tačiau ir ne ekologiškas.

Pati geriausia mažo bei vidutinio verslo galimybė – nuolatinis darbuotojų mokymas. Kiekvienas komandos narys turi žinoti savo pareigas ir tuo pačiu tobulinti kompetencijas, o kiekvienas darbdavys privalo suteikti tam palankias galimybes.

Moodle – efektyviausias sprendimas ieškantiems kokybės!