Kelios Facebook gudrybės, kurios pagerins Jūsų verslo matomumą

Skaitmeninis marketingas – viena reikšmingiausių reklamos galimybių, kuri labai puikiai tarnauja tiek jau seniai funkcionuojantiems verslams, kurie stengiasi prisitaikyti prie rinkos pokyčių, tiek naujokams, kurie privalo sekti naujinius, kad sėkmingai įsilietų į rinką. Vienas svarbiausių skaitmeninio marketingo komponentų yra socialiniai tinklai ir jų tarpe vis dar pirmaujantis Facebook

Facebook socialinis tinklas turi labai daug mažų gudrybių, kurios gali pagerinti Jūsų internetinio puslapio žinomumą ir matomumą. Supažindiname su keliais akcentais, kuriuos žino ne visi, tačiau kurie tikrai naudingi.

Savo puslapio taginimas

Kuomet rašome komentarą – būtinai užtaginkite puslapį, kadangi komentarą pamatęs asmuo kur kas greičiau pasieks Jūsų puslapį. Jam neteks gaišti laiko ieškant jo paieškoje. O kai pavadinimų tiek daug ir panašių – netyčia galima pakliūti pas konkurentus. Taginimas vyksta dedant ženklą @ ir po jo rašant puslapio pavadinimą.

Komentuokite puslapio vardu

Šiuo metu facebook suteikia galimybę komentarus rašyti savo puslapio vardu. Tai taip pat didina Jūsų verslo vardo žinomumą, tad verta išnaudoti šią funkciją. Juolab, naudojantis verslo vardu galite apie savo paslaugas skelbti įvairiose grupėse. Tokiu atveju prisijungiant prie grupių reikia pasirinkti, kad dalyvausite ne iš asmeninės paskyros, tačiau verslo.

Dalinkite savo turiniu grupėse

Nors kai kurie galvoja, kad turinio dalinimas grupėse yra tarsi ne lygis, tačiau išties tai labai svarbi ir reikšminga galimybė galinti Jums padėti pasiekti daugiau ir tuo pačiu platinti žinią apie Jūsų verslo vardą. Tiesa, atsargiai – netapkite spamintoju, kuris erzins kitus.

Redaguokite įrašus

Jeigu visiškai netyčia paskelbtas įrašas buvo su klaidomis – tokiu atveju skubiai galite jį paslėpti. Juk visiškai natūralu, kad rašant ilgus tekstus pasitaiko klaidų. Tačiau lygiai taip pat nemalonu, kai tos klaidos yra matomos. To išvengti galima greitai paredagavus įrašą. Tokią galimybę suteikia Facebook. Paprasčiausiai pasirinkite edit post. Tiesa, nepamirškite, kad visa posto redagavimo eiga bus matoma visiems, kurie tik norės su ja susipažinti.

Pin post paslauga

Ne visi žino, tačiau pačius svarbiausius Jūsų puslapio postus galima iškelti į viršų, kad jie būtų matomi patys pirmi, kai asmuo ateina į Jūsų puslapį. Tai labai puikus būdas padaryti matomesnius akcijų pasiūlymus ir panašiai. Vienu metu iškelti galima tik vieną įrašą. Kuomet jis tampa nebeaktualus – šį įrašą galima pakeisti nauju.

Automatinės žinutės

Suteikite savo potencialiam klientui greitą ir paprastą galimybę su jumis susisiekti. Paprasčiausiai nustatykite automatines žinutes, kurios paskatintų naršytoją pasiteirauti dėl reikalingos pagalbos. Dažniausiai taip jaučiamas kur kas didesnis artumo ryšys.

Reklamos pirkimas

Labai dažnai akcentuojama, kad šiais laikais be reklamos nepavyks praplėsti savo internetinio puslapio ribų. Tai nėra visiškai tiesa. Būti populiariu ir pralenkti konkurentus galima paprasčiausiai kuriant unikalų ir sektiną turinį. Visgi, kartais pirmam įrašui pamatyti gali tekti užsipirkti reklamos matomumą. Svarbiausia – tvirti patys pirmieji žingsniai, o visa kita neatsiejama nuo žmogaus darbo bei indėlio.