Išdrįskite vesti kursus! Moodle Jums padės

Kiekvienas tam tikros srities profesionalas gali vesti kursus, kurių metu dalinsis savo sukauptomis žiniomis ir padės tobulintis kitiems. Šiuo metu labai populiarūs nuotoliniai kursai, kurie suteikia patrauklią galimybę ne tik tiems, kurie nori mokytis, tačiau ir tiems, kurie nori mokyti. Moodle – patogiausia įvairiausių kursų vedimo platforma.

Norint vesti kursus, pirmiausia, būtina „legalizuotis“. Jeigu tai tik Jūsų antras užsiėmimas, tokiu atveju patogiausia išsiimti INDIVIDUALIOS VEIKLOS PAŽYMĄ, kadangi ją turint reikės mokėti mokesčius tik nuo to, kiek uždirbote. Jeigu Jūsų pelnas iš kursų siekia 0 EUR, tai ir mokesčiai bus 0 EUR. Norint atsidaryti IV reikia kreiptis į VMI arba viską atlikti internetu. Svarbu surasti kodą, kuris atitinka Jūsų veiklą. Veiklų klasifikatorius: https://osp.stat.gov.lt/static/evrk2.htm

Neformalus suaugusiųjų švietimas su Moodle sistema yra paprastas ir greitas būdas pagerinti gyvenimo kokybę ir pagaliau išdrįsti padaryti tai, apie ką ilgai svajojote.

Kaip išdrįsti?

  • Pirmiausia susipažinkite su savo konkurentais ir pagalvokite, ką galite suinteresuotiems pasiūlyti daugiau nei konkurentai. Vienu atveju svarbiausia informacijos kokybė, tačiau šiais laikais net ir tinkama reklamos strategija gali garantuoti, kad būsite labiau pastebėtas. Galiausiai, juk kaina yra dar vienas svarbus kriterijus.
  • Taip pat apgalvokite, kaip planuojate pateikti kursų medžiagą. Šiuo atveju labai puikiai tinka Moodle, kadangi galima vesti labai skirtingo tipo kursus. Lengvai įkeliami paveiksliukai, video, skatinamos diskusijos... Kuo detaliau apgalvosite savo idėją – tuo bus paprasčiau judėti tikslo link.
  • Sekančio žingsnio metu reikia apsispręsti, kuria tiksliai „mokykla“, kokiu autoriumi arba programa remsitės. Tai dažniausiai labai svarbu mokiniams, kurie nori tiksliai žinoti ko tikėtis. Juolab, tokiu atveju jie gali paprasčiau „pamatuoti“ gaunamą naudą.

Sudominome?

Išbandykite NEMOKAMĄ demo versiją.

Galbūt tai bus pirmas žingsnis naujo gyvenimo etapo link!