7 programėlės Jūsų verslui

Šiais laikais be telefono – nei iš vietos. Ne tik dėl nuotraukų ir skambučių, tačiau ir dėl appsu, kurie reikalingi ne tik pramogoms, tačiau ir darbui. Jeigu turite savo verslą ir norite kur kas paprasčiau valdyti savo dienotvarkę, socialinius tinklus arba kurti video, nuotraukas ir panašiai, kurie pasitarnaus Jūsų veiklai – Jūsų dėmesiui nurodysime 7 programėles, kuris turi turėti kiekvienas verslininkas.

  • Boomerang

Tai programėlė, kuri padės kur kas paprasčiau valdyti vaizdinę info socialiniuose tinkluose. Paspaudus veikimo mygtuką ji nufotografuoja 10 kadrų iš kurių sukuria trumpą filmuką, video, kuris pateikiamas ne ratu, tačiau pirmyn ir atgal. Taip labai profesionaliai sukuriamas video, kuriuo galima dalintis soc. tinkluose.

  • Hyperlapse

Dar viena programėlė, kuri naudojama vaizdinės medžiagos kūrimui. Jos metu vaizdas fiksuojamas tam tikrais vaizdo intervalais ir iš gaunamų kadrų sukuriamas filmukas. Pati programėlė taip pat padeda išgauti gana profesionalų vaizdą, kadangi pašalinami neatitikimai tarp kadrų.

  • Invoice2go

Tai labai patogus įrankis, kuris padės kur kas paprasčiau valdyti savo buhalteriją. Programėlė skirta sąskaitų išrašymui, išlaidų formavimui, specialių ataskaitų kūrimui. Taigi, nebereikia kompiuterio, visa buhalterija gali būti atliekama paprasčiausiai telefonu.

  • Expensify

Programėlė, kuri skirta įmonėms, kuriose yra darbuotojų. Tuo pačiu darbuotojai yra siunčiami į komandiruotes. Pati programėlė padeda kur kas paprasčiau stebėti komandiruotėje esančių žmonių patiriamas išlaidas. Tai aktualiausia ne įmonių vadovams, tačiau buhalteriams.

  • LastPass

Ši programėlė ne tik reikalinga, tačiau ir būtina verslininkams, taip pat, visiems, kurie nori būti ramūs, kad visi prisijungimai prie puslapių ir duomenys bus saugūs. Kadangi kiekvienam puslapiui reikalingas vis kitas sudėtingas slaptažodis – visus juos atsiminti gali būti sudėtingas darbas. Išeitis – LastPass, kuri juokais vadinama slaptažodžių skrynute. Joje bus saugomi visi Jūsų slaptažodžiai ir juos dedant į tam tinkamas vietas – laukeliai bus užpildyti automatiškai. Tiesa, nepergyvenkite, slaptažodžiai šioje skrynelėje yra visiškai saugūs.

  • Wunderlist

Jeigu Jums sunku planuoti savo darbus ir kartais juose paprasčiausiai susimaišote – tokiu atveju Wunderlist yra puikus pasirinkimas, kadangi čia galima patogiai žymėtis jau atliktus darbus ir matyti – ką šiandien dar turite padaryti.

  • Slack

Puiki programėlė, kuri padeda darbuotojams kur kas paprasčiau bendrauti ir tuo pačiu palaikyti santykius. Galima bendrauti grupėmis arba galima kurti individualius pokalbių langus, kurie leis ne tik kalbėtis, tačiau ir daryti konkurencinius pokalbius, taip pat, dalintis dokumentais.

Visos jos – nemokamos ir visas galite naudoti savo verslui. Papildomos funkcijoms išbandyti gali tekti susimokėti už priedus, tačiau baziniai reikmenys nieko nekainuos, tad išbandyti tikrai verta.