20 facebook post‘ų idėjų, kurios padės Jums tapti labiau matomu (2 dalis)

Socialinis tinklas Facebook vis dar išlieka viena populiariausių priemonių skaitmeninio marketingo sferoje. Suprantama, kad reklamuojant savo veiklą - reikia pasitelkti kuo daugiau kūrybiškumo, originalumo, kadangi pralenkti konkretus bus ne taip paprasta. Jūsų dėmesiui nurodysime kelias idėjas, kurios padės sukurti tokius Facebook post‘us, kurie sulauks susidomėjimo ir taip padidins Jūsų puslapio žinomumą bei pagerins verslo vardą.

  • Akcijos ir nuolaidos.

Žinoma, geriausias būdas nustebinti klientus – suteikti jiems galimybę tam tikras prekes arba paslaugas įsigyti pigiau. Skelbkite akcijas, mažinkite kainas, dovanokite pristatymo paslaugas ir panašiai. Visa tai – smulkmenos, kurios pagerins apie Jus reputaciją ir tuo pačiu paskatins plačiau pasidomėti Jūsų prekėmis. Kartą įsigys su nuolaidą, o kitą kartą galbūt ir be jos.

  • Rašykite blog‘ą ir skelbkite įrašus Facebook‘e.

Vienas geriausių būdų galinčių į Jūsų puslapį pritraukti daugiau skaitytojų – blog’o įrašų rašymas. Žinoma, jie turi būti naudingi, informatyvūs, kad žmonės juos skaitytų ir būtų susidomėję tuo, ką kalbate.

  • Pagarba gerbėjams.

Taip pat labai svarbu tam tikrą dėmesio duoti ir gerbėjams. Būtinai padėkokite jiems, kad jie yra su Jumis. Jeigu jie nori pasidalinti savo patirtimis apie Jūsų prekes arba paslaugas – puiku. Svarbiausia – nepamiršti jiems dėkoti, kadangi be jų nebūtų ir Jūsų.

  • Vaizdo įrašų skelbimas.

Nors geras tekstas gali parduoti, tačiau šiais laikais vis daugiau dėmesio skiriama vizualizacijoms. Žmonės paprasčiausiai nebeturi laiko arba galbūt nebenori skaityti. Štai todėl orientuokitės ir į vaizdinę medžiagą. Puikiai tiks nuotraukos bei vaizdo įrašai.

  • Pasikartojantys pranešimai.

Tam tikromis savaitės dienomis galite skelbti pasikartojančią info, kurios jau lauks Jūsų sekėjai. Pavyzdžiui, tą pačią dieną galima skelbti blog‘o įrašus arba dalintis atsiliepimai apie tam tikras prekes. Tegu jie tampa reikalingi ir tuo pačiu sektini, kurio kiekvieną savaitę lauks sekėjai.

  • Apklausų skelbimas.

Dar vienas puiku būdas palaikyti kuo glaudesnius santykius su gerbėjais yra bendraut su jais ne tekstu, tačiau apklausomis. Ypač pasiteisina tokiu atveju, kai norite ko nors paklausti, tačiau nesate tikras, ar sekėjai iš savo anketų dalinsis patirtims. Tokiu atveju anketos yra geriausias pasirinkimas, kadangi tam tikra prasme jos yra beveik anonimiškos.

  • Postai iš Jūsų darbo vietos.

Puikus būdas parodyti, kad Jūs esate visa šalia savo sekėjų – skrebti nuotraukas su savo darbo vietos vaizdais. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu tai yra etiška. Tokios nuotraukos padeda suprasti, kaip dirba žmogus, kuris yra už ekrano. Vėlgi, taip kuriamas artimesnis ryšys.

  • Socialinės akcijos ir labdara.

Taip pat žmonės vertina tuos verslus, kurie yra socialiai atsakingi. Štai todėl siūlome prisidėti prie socialinių akcijų, dovanoti, skleisti gėrį. Žinoma, apie tai kurkite postus ir skatinkite savo sekėjus prisidėti prie veiklos, kurti kartu.

  • Darykite live tipo įrašus.

Suprantama, kad tikrai ne kiekvienas jaučiasi gerai filmuodamasis, tačiau paskutiniai tyrimai rodo, kad tai labai puikus būdas padidinti savo sekėjų skaičių. Žinoma, svarbu ir tai, ką jūs kalbate. Jeigu pats nedrįstate – tokiu atveju visada galite samdyti žmogų, kuris teikia tokio tipo paslaugas už Jus.

  • Hashtagų skelbimas.

Nors nėra vienos nuomonės, ar Facebook hashtagų skelbimas yra reikalingas, tačiau juos dėti – verta bet kurio atveju. Jeigu ne dėl greitesnio tam tikros info radimo, tai bent jau dėl estetikos, kadangi tokie post’ai atrodo solidesni.